Původně zklamání z nekonajícího se Brna, nakonec super brouzdání po krajině.

Ten den jsme měli v plánu výlet do Brna. Předpověď byla vcelku slušná, bohužel předchozí den dost napršelo. Už cestou na letiště nám při pohledu na chmurky sahající téměř až na zem bylo jasné, že do Brna nám to asi dneska neklapne. Během dne se situace dostatečně vylepšila, ale éro není naše a muselo se vracet v dohodnutý čas, a tak bylo třeba vymyslet náhradní plán.

Nakonec se ze zklamání stal nádherný výletní den. Stihli jsme navštívit mého spolustudenta/kamaráda z ATPL teorie, Yevgenye z Izraele v Benešově. Po krátké pauze a prohlídce místního luxusního zázemí jsme pokračovali směrem do Boleslavy. Z Boleslavy jsme chtěli udělat průlet na jih po okruhu východní části LKR9 nad Točnou a dom. Provoz ve Kbelích byl více než čilí a tak jsme museli vzít zavděk nepříliš záživným průletem Mike -> Romeo.

I když se nám nepodařilo plán realizovat podle představ, domů jsme odjížděli spokojení a to jsme ještě netušili, že se nám i přes nepřízeň původních rezervací podaří do Brna doletět hned následující den.

Foto by Adam & David
Ranní brouzdání v ráji
Ranní brouzdání v ráji 2
Letíme do Nebe
Pohled co se neomrzí 1
Pohled co se neomrzí 2
Žďákovský most
Orlická přehrada
Žďákovský most
Zámek Orlík
Vltava
OK-OKF v LKBE
wind calm
Voláme Izraelský handling
F-AIR fleet
1x modelky
1x přátelé
LKBE tower
foto z věže
zámek Konopiště
->LKMB
cestou na Mike
Cukrák
LKPM RWY24
tankujeme
Adam